W niedzielę 18 grudnia w naszym kole odbyło się ostatnie polowanie przed Świętami Bożego Narodzenia – wyjątkowe Polowanie Wigilijne.

Prowadzącymi polowanie byli Koledzy Prezes oraz Rysiu. Myśliwi licznie stawili się na świąteczną zbiorówkę. Nasza zima przyzwyczaiła już nas do tego, że rzadko polujemy na białej stopie ale tym razem temperatura była bardzo zimowa i pomimo gorącej atmosfery wszyscy odczuwali wyjątkowy chłód. Jak tradycja nakazuje polowanie wigilijne zakończyło się wczesnym popołudniem.

W tym wyjątkowym dniu Królem Polowania został Kolega Zbyszek, który pozyskał jelenia byka.

Koledze Zbyszkowi Gratulujemy, Darz Bór.

Pierwszym vice Królem został Kolega Karol, który pozyskał dzika.

Gratulujemy, Darz Bór.

Drugim vice Królem strzelając również dzika został Kolega Ziemowit.

Gratulujemy, Darz Bór.

Dzika strzelił także Kolega Kazimierz a lisa Kolega Maciej, obydwóm Kolegom również składamy Gratulacje.

Tradycyjnie po polowaniu wszyscy myśliwi, stażyści, naganiacze oraz pomocnicy udali się na stanicę żeby wspólnie złożyć sobie życzenia, podzielić się opłatkiem, usiąść do wspólnej wigilii………..

Zabrzmiało Wśród nocnej ciszy….

Wesołych Świąt, Darz Bór.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że akurat w dniu naszego Polowania Wigilijnego odbywał się finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej a że większość z nas to zagorzali kibice to okazja do wspólnego oglądania meczu była jak najbardziej właściwa. Pomimo, że nasza reprezentacja tym razem nie grała w wielkim finale to emocje sięgały zenitu.

Taka okazja szybko się nie powtórzy.

Darz Bór.