W sobotę 14 maja 2016r. odbyły się doroczne zawody Koła w strzelectwie myśliwskim o puchar Prezesa Koła oraz obowiązkowe przystrzelanie broni myśliwskiej wraz ze szkoleniem z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią i bezpieczeństwa na polowaniach.
W dniu tym spotkaliśmy się o godzinie 9.00 na strzelnicy myśliwskiej w Krutli. Członkowie naszego Koła przystąpili do sprawdzania swoich broni pod opieką fachowców szczególnie pod kątem prawidłowego ustawienia przyrządów celowniczych.

Część z nas wzięła udział w zawodach koła o Puchar Prezesa. Konkurencje śrutowe strzelaliśmy w 100% i były to Oś, Przeloty, Krąg i Zając oraz na 50% konkurencje kulowe, czyli Dzik w przebiegu i Kozioł. Maksymalnie można było zdobyć 400pkt.
W zawodach zwyciężył Piotr Żołędziowski (328 pkt.) II miejsce zajął Zbigniew Piwowarski (288 pkt.) a III miejsce Wojciech Śliczner (281 pkt.) IV miejsce Marian Nowak (274 pkt.), V miejsce Damian Radwański (248 pkt.), VI miejsce Jakub Kraska (239 pkt.). Kolejne miejsca zajęli Zdzisław Worsa, Bartosz Pigla, Maciej Sosiński, Ryszard Pigla, Michał Werbowy, Dariusz Pluskota, Tomasz Szulc, Krzysztof Wesoły, Edward Świtała.
Zwycięzcom gratulujemy !!