W dniu 8.11.2014r. uczciliśmy święto naszego patrona. Spotkaliśmy się rano na terenie obwodu 222 przy postawionej przez nas figurce przedstawiającej Świętego Huberta. Tam nasz kolega z koła myśliwy ks. Mariusz Kroll odprawił polową mszę św. w intencji myśliwych i ich rodzin, leśników, sympatyków łowiectwa, okolicznych mieszkańców, rolników oraz w intencji zmarłych członków naszego Koła.

Po mszy św. Prezes Koła Zdzisław Worsa przyjął ślubowanie od nowo wstępujących w szeregi Polskiego Związku Łowieckiego. Ślubowanie złożyli: Edward Świtała, Michał Werbowy, Przemysław Wajman i Sławomir Bartkowiak.

Złożyliśmy także gratulacje naszemu koledze Włodzimierzowi Brychowi z okazji jubileuszu 25-lecia członkostwa.

Następnie udaliśmy się do naszej Stanicy, gdzie nastąpiło poświęcenie oddanego niedawno do użytku budynku.

Po ciachu i kawie odbyła się odprawa przed polowaniem i ruszyliśmy „na łów”.
Polowanie prowadzili Łowczy Wojciech Pluskota i Dariusz Szulc. Święty Hubert darzył nam czterema dzikami. Królem polowania został Zdzisław Worsa, pierwszym wice królem Mariusz Kroll i drugim wice królem Michał Werbowy, który przeszedł też chrzest myśliwski. Czwartego dzika strzelił Grzegorz Kraska.

Po zakończeniu polowania spotkaliśmy się ponownie w Stanicy na zabawie a do tańca przygrywał jak zwykle od 20 lat niezastąpiony Marek Andrys.
„Kuchenne rewolucje” z dziczyzny i nie tylko przygotował Maciej Różański.