Tradycyjnie polowanie Hubertowskie rozpoczęło się Mszą Św, którą odprawił nasz Kolega Ks.Mariusz Kroll. Jak co roku w tym szczególnym dla nas nabożeństwie ku czci Świętego Huberta udział wzięli myśliwi ze swoimi rodzinami, sympatycy łowiectwa oraz liczne grono mieszkańców okolicznych wsi.

Po Mszy Św. złożyliśmy gratulacje z okazji 30-lecia członkostwa w PZŁ Kolegi Krzysztofa Wyrwy.

Następnie wszyscy obecni zostali zaproszeni do naszej Stanicy na kawę i coś słodkiego. Po kawie przystąpiliśmy do krótkiego polowania prowadzonego przez Łowczego Wojciecha Pluskotę oraz Przemysława Kaczmarka i Krzysztofa Wesołego. Królem polowania został jubilat Krzysztof Wyrwa, który strzelił dzika. W-ce Królem Zbysław Ludwiczak i II w-ce Królem Zbigniew Piwowarski – obaj pozyskali też po jednym dziku. Dzika strzelił także Jan Pigla i Przemysław Wajman. Ten ostatni z okazji strzelenia pierwszego dzika na polowaniu zbiorowym przyjął od Prezesa Koła Zdzisława Worsy Chrzest Myśliwski. Ze zwierzyny drobnej lisa pozyskał Przemysław Kaczmarek.

Wieczorem po polowaniu spotkaliśmy się ponownie w Stanicy na zabawie Hubertowskiej. Bawiliśmy się wesoło, bo do tańca przygrywał niezawodny Marek Andrys.